asmenybes_studija002002.gif

„Asmenybės Studija“ – tai pokyčių erdvė, atvira visiems žmonėms, siekiantiems atrasti save ir ugdyti savo potencialą, trokštantiems pajusti gyvenimo pilnatvę ir būties kokybę.

 

„Asmenybės Studija“ – tai saugi erdvė, kur profesionalios pagalbos dėka siekiama pokyčių ir formuojasi naujas savęs, savo istorijos, savo pasaulio, savirealizacijos bei tarpusavio santykių matymas.

 

„Asmenybės Studijos“ veikla remiasi keturiomis pagrindinėmis vertybėmis:

 

Atvirumas. Terapinis dialogas – tai dviejų žmonių (terapeuto ir kliento) betarpiškas susitikimas, kurio metu kontaktuojantys žmonės yra tiesūs, atviri ir daro įtaką vienas kitam. Terapijos proceso metu mes nuoširdžiai išsakome kokį įspūdį mums daro klientas, dalinamės savo patirtimi, jausmais, mintimis bei pastebėmais.

 

Emocinė šiluma. Mes atviri kliento patirčiai, nevertiname jo ir nesmerkiame. Priimame tokį, koks jis yra. Mes išgyvename dėl kliento nesėkmių, gebame suprasti jo patyrimus ir džiaugiamės pasiekimais.

 

Pagarba ir pripažinimas. Mes pripažįstame žmogaus unikalumą ir gerbiame jo asmenybę. Mes tikime, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo ekspertas ir geriausiai žino ką daryti ir ko jam reikia. Mes esame specialistai ten, kur žmogui reikia padėti geriau suprasti save tose situacijose, kai atsakymas slypi nesuvokiamoje pasąmonės erdvėje. Mes užduodam klausimus, naudojam technikas ir eksperimentus taip, kad atsakymas ateina savaime. Mes nepatarinėjam, bet padedam geriau pažinti save bei tapti dėmesingu sau ir kitiems. 

 

Profesionalumas. Čia dirba profesionalūs psichologai ir psichoterapeutai. Mes nuolatos tobuliname profesinius įgūdžius seminaruose, supervizijose, intervizijose tam, kad mūsų teikiamos paslaugos atitiktų klientų lūkesčius. Savo darbe mes vadovaujamės Etikos ir Profesionalios Praktikos Kodeksu, kuris reglamentuoja terapeuto kompetencijos, kliento ir terapeuto santykio, susitarimo su klientu sudarymo, konfidencialumo ir kitus klausimus.

Draugai
Kontaktai
Paslaugos
Apie mus
Naujienos
asmenybes_studija002001.gif
(+370) 670 69256,
lina@asmenybestudija.lt
Straipsniai
Asmenybės
ugdymas
Psichologinis
konsultavimas
Psichoterapija
S t u d i j a
A s m e n y b ė s